Kendinizi evinizde, iş yerinizde kısacası bulunduğunuz her ortamda daha fazla güvende hissetmek istiyorsanız yapmanız gereken bize ulaşmak ve birbirinden güzel kapı modellerimiz arasından dilediğinizi seçmektir.

Sizlere sunduğumuz birbirinden kaliteli ve ekonomik çelik kapı modelleriyle yaşam alanları artık daha güvenli ve huzurlu bir ortama dönüşüyor. Çelik kapı fiyatları model, kullanılan aksesuar, ahşap kaplaması, saç kalınlığı, demir aksamı ve kilit sistemine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ürünlerimizde yukarıda bahsi geçen özellikler kapının asli fonksiyonu olan güvenlik oranını ve uzun ömürlülüğünü arttırmaktadır.

Ucuz Çelik Kapı

evlerimizin en çok kullanılan aksamlarından biridir. Her gün defalarca açılıp kapandığı ve kilitleme işlemi yapıldığı düşünüldüğünde sürekli kullanılan bir ürün olduğu ve belli bir kalitede olması gerektiği mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Ev ve iş yerlerimizin bu denli önemli bir yapıtaşı olan Kapı fiyatları montaj dahil 650 TL den başlayıp özelliğine göre 2000 TL ye kadar yükselebilmektedir .

Ucuz Çelik Kapı Fiyatları

Ortalama kalitede bir ahşap oda kapısının 300 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterdiğini göz önünde bulundurduğumuzda çelik kapı fiyatının 400 TL lerde olmasının imkanı olmamakla beraber piyasada bu fiyata kapılar garantisiz şekilde satılmakta olup satın alan kullanıcıların çoğu memnun kalmayıp kısa zaman sonra değiştirmek zorunda kalmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz hususlar dahilinde müessesemizde kapılar montaj dahil monoblock kilitli olmak üzere;

Kanat mobilyalı, kasa ve pervazlar saç statik boyalı çelik kapılar: 650 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Kanat mobilyalı, kasa ve pervazlarda mobilya kaplamalı olmak ürere fiyatlar; 1300 TL ila 2000 TL arasında değişmeltedir.

Yukardaki fiyatlar perakende olup toptan ve proje işlerinde özel fiyat çıkarılmaktadır: Bunun yanında özel ölçülü bina giriş kapıları metrekare fiyatı 950 TL dir.

Kalite sertifikalı ve belgeli yangın kapıları ise 600 TL dir.

Kapı fiyatlarında yukarıda belirtilen hususlarla birlikte kullanılan aksesuarlar ve müşterilerin istedikleri ekstralar dahilinde de değişiklik gösterebilir.

Ucuz Çelik kapı

Ucuz Çelik kapı

ÇELİK KAPI’DA ESTETİK VE KALİTENİN DEĞİŞMEYEN ADRESİ
Bizi aramadan karar vermeyin…Fiyat ve bilgi almak ve istediğiniz kapı modelleri için tıklayın