Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Ulaştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak

Sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamının hazırlanması

İç ve dış pazarda oluşturduğumuz ‘iyi kaliteli ürün’ kabulümüzün sürekliliğini sağlayacak çalışmalarda bulunmak

Firmamız Çelik kapıcı Çelikkapı sektörün en profesyonel kadrosuyla ve profesyonel bir yaklaşımla müşterilerine beklentilerinden daha fazlasını sunmaktadır.

“Müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentileri” Firmamız Çelik kapıcı Çelik kapının tüm faaliyetlerin odak noktasındadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşım benimsenmiştir.

Firmamız Çelik kapıcı müşterileri talep ettikleri bilgiye en kısa zamanda ve en hızlı şekilde ulaşabilmektedir.

Firmamız Çelik kapıcı müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için çalışanlarımız tüm durumlarda inisiyatif kullanarak karar alma yetkisine sahiptir.

Firmamız Çelik kapıcı müşterileri tarafından iletilen tüm başvuruların en kısa sürede cevaplandırılmasına önem verilmektedir.

Firmamız Çelik kapıcı müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir.

Firmamız Çelik kapıcı müşterileri, ilettikleri başvuruların değerlendirmesi ve çözüm aşamalarıyla ilgili en etkin şekilde bilgilendirilmekte olup, kendilerinin bu şekilde sürece aktif olarak katılımları sağlanmaktadır.

Firmamız Çelik kapıcı müşterilerinden gelen öneri ve düşünceleri titizlikle değerlendirilmekte ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanılmaktadır.

İletilen tüm başvurular objektif bir çerçevede ele alınarak değerlendirilmekte, çözüm sürecinde objektiflik kriterleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Müşteri başvuruları esnasında elde edilen kişisel bilgilerin kullanımı yasalarla sınırlı olup, gizlilik prensibine bağlı kalınmaktadır.

Firmamız Çelikkapıcı müşteri ilişkilerine ait faaliyetler kurum genelinde paylaşılmakta ve takip edilmektedir.

Firmamız Çelik kapıcı Çelikkapı tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla müşterilerimiz şikâyetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletmekte ve şirketimize erişim sağlayabilmektedirler.

Müşterilerimiz tarafından yapılan başvuruların değerlendirmesi, çözüm aşamaları, durum kodları ve sonuçları raporlanmakta ve izlenmektedir.

Firmamız Çelik kapıcı müşterileri ile ilişkilerinde ulusal ve uluslararası yasal gereklilikleri yerine getirmekte ve yasal zorunluluk standartlarının çok daha üzerinde hizmet vermektedir.

Şirketimizin temel prensibi güven, kalite, estetik ve devamlılık olup, oluşturduğu kurumsal yapı anlamında sektöründe öncü bir kuruluştur.