Gemlik Lüks Çelik Kapı Modelleri

Gemlik Lüks çelik kapı kuvvetli her türlü darbeye karşı son derece dayanıklı bir şekilde üretiliyor. Dıştan gelen darbelere karşı dayanıklı malzemeden imal edilmektedir. Kalınlık olarak 9,5 santimetre kadar kalın bir çelik gövdeye izin verilmektedir. Bundan dolayı biraz lüks bir yapıya sahiptir. Menteşenin hemen çevresinde gövde kısmından kaynaklı olarak tam 6 tane sabit olarak mil vardır. Kesinlikle böyle güçlü bir çelik kapı tercih edilmesi daima önemlidir. Artık hırsızlara karşı daha dayanıklı olarak kapı üretiliyor.

Lüks çelik kapı sistemi

Bu detayları öğrenmek için online siteye göz atmanız gerekiyor. Kapılar hakkında çok daha detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz. Lüks çelik kapı sisteminde kişilerin istediği zevke göre tasarım yapılabilir. İstenilen renkte ve modelde yapmak mümkündür. Lüks olması malzemesinin çok kullanılması ile alakalıdır. Bundan dolayı biraz daha ücreti fazladır. Ancak kendinizi daha fazla güvende hissetmek için muhakkak bu kapıları tercih etmelisiniz. Çelik kapının üzerine kasa kısmına tamamen ahşap bir şekilde giydirme yapılması nostalji havası yaratıyor. Eskitme sevenler açısından oldukça idealdir.

Gemlik Lüks çelik kapı 

Çelik kapı sisteminde en önemlisi 21 tane notadan kilitlenme özelliği vardır. Muazzam bir tasarımı ve kilidi sayesinde artık daha güvende olacaksınız. İstenilen tüm ölçülere göre özel bir şekilde imalat yapılmaktadır. Bundan dolayı sizde istediğiniz bu kapı için daha detaylı olarak araştırma yapabilirsiniz. İrtibat telefonlarından müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz

Gemlik Lüks Çelik kapı fiyatları, bütçesine göre 1500-3000 TL aralığında değişmektedir.

 

Çelik Kapılarda kaliteli malzeme, darbe dayanıklılığı, Emniyet elemanları, ses ve ısıs yalıtımı, özel aksesuarlar, mobilya kaplama seçenekleri ile imal edilmektedir.

Çelik Kapı Modelleri

Gemlik Lüks Çelik Kapı Modelleri

EMNİYET

Kasadaki kilit aralığı 25x25x2.5′ luk köşebent ile takviyelidir. Kapının menteşe kısmında 3 adet emniyet pimi vardır. Bu pimler kapı kapandığında yuvaya oturarak kapının zorlama ile açılmasını engeller.

DAYANIM

Her türlü darbelere karşı direnci maksimuma kadar çıkarmak için DKP 2 mm sacdan Mono-Blok olarak dizayn edilmiştir. Serenin iç yüzü 1.5 mm’ lik DKP sac ile takviyeli olması özelliğinden kurşun geçirmezliğe sahiptir.

ÇEŞİTLİLİK

Kapı kanadının iç yüzeyi strafor ile takviyeli olup ses ve ısı izolasyonu sağlanmıştır. Kullanılan özel fitiller kapıların kapanmalarında gürültüsüz ortam yaratır. Bol ürün çeşidi her mekana uygun çözümler geliştirmenizi sağlar.

GEMLİK  ÇELİK KAPI, sizin için size özel kapılar üretmektedir.