Çelik Kapı Modelleri

Çelik kapı modelleri hem apartman girişlerinde kullanılan, hem de ev ve işyeri gibi alanların kapısında kullanmak için üretilmektedir. Her iki farklı alanda da kullanılan bu kapılar oldukça farklılık gösterebiliyor. Sokak kapıları daha çok düz modellerden ve koyu renklerden oluşur. Çok fazla lüks durmayan ama öncelikli olarak güvenlik açısından en iyisi alınmaya çalışılan bu sokak kapılarının ömrü oldukça uzundur. En kaliteli çeliklerden yapıldığı içi ve özel kilit mekanizmaları konulduğu için oldukça memnun edici yanları vardır.

Gemlik Çelik Kapı

Çelik kapı modellerinden olan sokak kapıları ise daha çok gösterişe dayalı ve işlemeli modellerdir. Aynalarında kullanıldığı bu kapılarda kolay kırılmayan ve kullanışlı camlar tercih edilir. Genellikle siyah ya da buzlu camlar en fazla tercih edilen modellerin başında geliyor. Dolayısı ile de kişiler kendilerine sunulan bu özelliklerin içinde karar verdikleri bir modelin yapımına başlayabilirler.

Gemlik Çelik kapı modellerini fiyatları da az çok belirler. İşlemeli ve uğraştırıcı olan modeller elbette fiyat olarak çok daha yüksek rakamlarda alıcı bulur. Bunun sebebi uzun süre yapımının sürmesi ve özel isteklere cevap vermesidir. Bir firma olarak her türlü isteklerinizi karşılamak için hazırız ve size ekonomik çözümler sunarak zorda bırakmamaya çalışırız. Demir kapı artık bir zorunluluk ve sizler bunu yaptırmak zorundasınız. Bu sebeple her zaman en doğru adres olan firmamızı tercih edebilirsiniz.