Kabartma Çeli̇k Kapı

Kabartma çeli̇k kapı si̇stemleri̇

Kabartma Çeli̇k Kapi Ve Kapi Si̇stemleri̇ | Presti̇j Kabartma

 • Çelik Kapı’larımız ses, soğuk ve toz geçirmez, iki mobilya arasında saç bulunmaktadır
KABARTMA ÇELİK KAPI

Kabartma Çeli̇k Kapı

 • Kabartma Çelik Kapı Modellerimizin kanat ve kasa kısmında 1,5 mm dkp saç kullanılmaktadır
 • Kabartma Çelik Kapı Modellerimizin  kasa kısmının üzerine isteğe bağlı ahşap kaplama yapılabilmektedir
 • Kabartma Çelik Kapı Modellerimizin  kuvvetli ve ağır darbelere karşı 6 cm kalınlığında çelik gövdeye sahiptir
 • Kabartma çelik kapı Modellerimizin  19 noktadan tek anahtarla kilitleme sistemi mevcuttur
 • Kabartma çelik kapı Modellerimizin kanat içerisine dışarıdan gelen darbelere karşı yekpare saç kuşaklar veya U bükümlü sışıktırma saçlar yerleştirilmektedir.
  Çelik Kapı Modellerimizin menteşe tarafında emniyet pimleri bulunmaktadır. Menteşe tarafından gelen zorlamalara karşı menteşe tarafında bulunan emniyet pimleri ile mukavemet sağlanmıştır.
 • Kabartma Çelik Kapı’larımız da tercihinize göre saten veya sarı renkte alüminyum, pirinç, zamak aksesuarlar kullanılmaktadır.

Çeli̇k Kapi Alirken Di̇kkat Edi̇lmesi̇ Gerekenler

Kabartma çelik kapı almayı planladığınız çelik kapı şirketinin, yeri yurdu belli, güvenilir, ticari sicili olan, profesyonel bir şirket olduğundan emin olun. Size çelik kapı sattıktan bir ay sonra ortadan kaybolacak sözde bir şirketin size hiçbir faydası olmaz. Merdiven altı tabir edilen kayıt dışı ekonomi figüranlarından çelik kapı değil, hiçbir alışveriş yapmayın! 

Uzak Doğu’dan ithal edilen mallara son yıllarda yazık ki çelik kapı da eklendi! Bu tür ürünlerden size ne kadar ekonomik gelirse gelsin lütfen uzak durun! Ülkemiz çelik kapı konusunda dünya çapında ürünler veren markalara sahip. Tercihinizi ülkemizde üretilen gerçek çelik kapılardan yana kullanınız.

Çelik Kapı aldığınız firmanın satış sonrası da hizmet verdiğinden emin olun!

Kabartma Çeli̇k Kapı

Unutmayın ki bir ürünü en iyi tanıyan, imal eden firmadır. Bir sorun olduğunda, sorunun teşhisinde ve çözümünde en iyi hizmeti kurumun kendi servisinden alırsınız. Profesyonel bir çelik kapı şirketinin böyle bir servisi olmaması düşünülemez. Lütfen bunu iyice sorgulayıp emin olun! Satış sonrası hizmet yoksa kapı almayın!

. Kabartma çelik kapı alma nedeninizi doğru belirleyin.

Çelik Kapı, öncelikle güvenlik için alınır. Siz de araştırmalarınızı bu gerçek çerçevesinde yürütmelisiniz.

Güvenli bir çelik kapı için 1. adım:

Size ait sizin kapı yerinize özel, birebir ölçünün doğru bir şekilde alınmasıdır!

Çakma, çıkma yerine uydurma ya da fabrikasyon kapılar, “çelik kapı” olarak anılsa da çelik kapı ile alakası yoktur. Çelik Kapı, yerine göre, birebir ölçü alınarak, bu ölçülere uygun imal edilen bir üründür. Bir çelik kapının “güvenli” sayılabilmesi için 1. adım birebir ve doğru ölçüdür!

Çelik Kapı için 2.  adım:

Kabartma çelik kapı imalat esaslarına uyulması ve Çelik Kapı Çelik Zırhı uygulanmasıdır!

Çelik kapı, yerine göre doğru ölçü alındıktan sonra, doğru kasa ve kanat ölçüleri ile imal edilmelidir. Bu imalat sırasında hırsızın çalıştığı bölgeleri extra takviye etmek için, çelik kapı çelik zırhı uygulanmalıdır.

 • Çelik Kapı Doğru İmalat
 • Çelik Kapı Çelik Zırhı
 • Çelik Kapı İç Yapı

Çelik Kapı için 3. adım: Doğru Montajdır

Çelik Kapınız, doğru ölçü ile doğru imal edilip, çelik kapı çelik zırhı uygulansa bile, eğer doğru monte edilmezse güvenli olamaz!
Kabartma çelik kapı alacağınız şirket tüm bu önemli uygulamaları yapıyorsa, doğru yerdesiniz demektir. Siz şimdi Çelik Kapı Aksesuarları  ve Çelik Kapı Ahşap Kaplamaları  ile ilgilenebilirsiniz.

Ama karşınızdaki çelik kapı firması anlattığımız kurallara uymuyorsa, oradan alışveriş yapmadan uzaklaşmanızda fayda var.

Çelik Kapı Fiyatları

Bilgi veya fiyat teklifi almak için Formu doldurabilirsiniz.

   

   

  ÇELİK KAPI MODELLERİ

  Gemlik Çelik Kapı Firmaları

  Gemlik Çelik kapı firmaları, çelik kapı üretimlerinde kaliteden vazgeçmeden,  kabul görmüş standartlar doğrultusunda çelik kapılarını imal etmektedirler. Günümüzde çelik kapılar, insanların vazgeçemeyeceği bir ürün haline gelmiştir. Çelik kapı firmaları, evlerine çelik kapı taktırmak isteyen kişileri piyasada üretilen kalitesiz ve ucuz çelik kapıları almamaları konusunda önemle uyarmaktadır. Kişiler ucuza çelik kapı alıp kar ettiklerini düşünürken ilerde yaşayacakları problemler sayesinde aslında zarar ederler. Firmalar, kaliteli alınan bir ürün hem daha uzun ömürlü olacağını hem de üretiminde kullanılan dayanıklı malzemeler sayesinde hiçbir sorun yaşanmayacağını vurgulamaktadır. Evlerine çelik kapı taktırmak isteyen insanlar ilk önce çelik kapı üretim yapan firmaların ne kadar güvenilir olduğuna,  sattığı ürünlerin kalitesinin ne derecede olduğuna ve satış sonrası verdiği hizmetin müşteriyi ne kadar memnun ettiğine bakar.  Bilinçli olan insanlar bu tür etkenleri göz önünde tutarak ve ucuz ürün alarak yaşayacağı problemleri tahmin edebildiğinden dolayı sektörde tanınmış ve doğru üretim yapan çelik kapı firmaları arasından bir tercih yapar. Son yıllarda hırsızlık olayları arttığından dolay kişilerin çelik kapıları taktırmasındaki en büyük neden evinin güvenliğini sağlamak olmuştur. Çelik kapı firmaları, ürün ve hizmetlerini prosedürlere uygun yerine getirerek, aynı zamanda müşteri portföyünü genişletme amacı içerisinde olarak üretim yapama gayretindedir.

  Çelik Kapı Özellikleri

  Çelik kapı firmaları, üretim yaparken belli standartlara uymak zorundadırlar. Mesela normal bir çelik kapının kalınlık ölçüsü 7 ya da 10 mm olmak zorundadır. Bu ölçülerin dışında yapılan kapılar çelik kapı tanımına girmemektedir. Çelik kapı firmaları, imal ettikleri çelik kapılara çelik zırhlarda eklediklerini belirtmektedir. Çelik kapıların en önemli özelliği aynı anda birçok yerden kilitlenebilme özelliği ile kullanıcıları tam anlamıyla güvenlik sağlamaktadır. Çelik kapı sınıfına giren kapıların hepsi TSE tarafından kontrol edilmeli ve çelik kapı standartlarını taşıdığına dair belgelenmelidir.  Piyasada ucuza üretilen çelik kapılarla, standartlara uyularak üretilen çelik kapıları birbirinden ayıran en temel şey TSE belgesidir. Bu yüzden çelik kapı alan kişiler bu hususu göz önünde bulundurmalıdırlar. Eski zamanlarda çelik kapı üretiminin piyasada çok az imal edildiği dönemde insanlar çelik kapıları güvenlikten önce lüks bir ürün olarak değerlendirmekteydi.  Fakat şu an zamanın getirdiği bir takım hırsızlık olayları kişilerin korunma ihtiyacını artırmıştır. Buna bağlı olarakta çelik kapılar artık hemen hemen her eve takılmaktadır. Çelik kapılar dışarıdan herhangi bir zorlamayla ya da bir baskı ile açılması kolay olan bir kapı değildir. İnsanların en çok tercih etme nedenlerinden bir tanesi de dışarıdan kolayca açılmamasıdır.

  Çelik Kapı

  Çelik Kapı Modelleri – Gemlik Çelik Kapı

  Çelik Kapı Modelleri Güvenliğiniz için

  Çelik Kapı Modelleri

  Çelik Kapı Modelleri

  Çelik Kapı Güvenliğiniz ve olası hırsıza karşı kendinizi korumak için kesinlikle sizde evinizde çelik kapı kullanmalısınız. En kaliteli çelik kapı modellerini sitemizde bulabilirsiniz.. Sadece evde değil, iş yerlerinde de muhakkak tercih edilmelidir. Birbirinden yeni tasarımları ve üstün koruma sistemi ile kapılar yer alıyor. Üstün özellikli kapıları daha detaylı olarak incelemek için online siteye bir göz atmalısınız. Artık daha güvende olacak ve gözünüz arkada kalmayacaktır. Tek bir telefon ile daha detayları öğrenmeniz mümkündür.

  Çelik Kapı Modelleri

  Çelik kapı ile adeta yeni bir çağ açacaksınız. Eski kapılara veda etmeli ve muhteşem korumalı olan kapıları tercih etmelisiniz. Online sitesinde çelik kapılarının tüm modellerini ve yeni tasarımlarını rahatlıkla görebilirsiniz. Siteden incelemek ve detayları öğrenmek çok daha kolaydır. Ayrıca online siteden kilit sistemlerinin hepsini rahatlıkla görebilirsiniz. Böylece kapı ve kilit seçiminde kolaylık sağlayacaksınız. Sizde güvende olmak için yepyeni tasarımlı kapıları tercih etmeniz gerekiyor. Nova, classic, Porte, kroma, guard, dış cephe gibi birçok tasarımlı kapılar vardır. Elbette özelliğine göre fiyat değişikliği vardır. Araştırma yaparken fiyatlarını da dikkat etmelisiniz.

  Ucuz Çelik kapı Modelleri seçimlerinde kendi tarzınıza göre renk belirleyebilirsiniz.

  Gül cevizi, metalik gibi farklı tasarımlar daima fikir verecektir. Karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmanız son derece önemlidir. Ayrıca müşteri temsilcileri ile daha detaylı bir şekilde görüşerek bilgi almanız mümkündür. Böylece her detay hakkında birebir soru soracak ve rahatlıkla cevap alacaksınız.

  Çelik Kapı Temizliği:

  Çelik Kapı ahşap kaplama, çelik kapı boyalı sac kasa, çelik kapı aksesuarları.. Tüm bu çelik kapı bölümlerini yumuşak nemli bir bezle silmeniz yeterlidir.

  Ancak birçok titiz hanım bunu yeterli görmeyerek kuvvetli kimyasal içeren temizlik ürünleri ile temizlemek isterler kapılarını.

  Oysa bu kimyasalların özel bir ürün olan çelik kapı malzemesine zarar vereceği kesindir. İçinize sinecekse Pronto gibi ahşap temizliği için özelleşmiş temizlik ürünleri kullanabilirsiniz ama, kuvvetli kimyasalardan uzak durunuz!

  Kapınızı nemli bir bezle sildikten sonra, mutlaka kuru bir bezle yüzey üzerinde su kalmayacak şekilde kurulamalısınız.

  Çelik Kapı Sitemiz Google Arama Sonuçlarına Şu Şekilde Çıkmaktadır

  Gemlik Çelik Kapı Fiyatları

  Çelik Kapı Gemlik Modelleri ve Avantajları

  Çelik Kapı Gemlik

  Çelik Kapı Gemlik

  Çelik Kapı Gemlik Modellerinin  avantajlarını aslında saymamıza bile gerek yok diye düşünüyoruz. Bir evin olmazsa olmaz kapılarını neden “çelik kapı” yapmalıyız gelin beraber inceleyelim. Öncelikle çelik kapının en büyük avantajı hanenizi gelecek dış etkenlere karşı yanı soygun, taciz ya da farklı bir saldırıdan dolayı olacak kötülüklere karşı koruma altına almalısınız. Bunu yaparken çelik kapı tercih etmelisiniz çünkü kolaylıkla açılmayacak ve zorlandığında zarar almayacak bir kapı olarak sizlere hizmet eder.

  Güvenlik Sistemleri

  Çelik kapının avantajları arasında elbette sizlere sunulan güvenlik sistemleri var. Her kapı farklı güvenlik sistemleri ile sizlere sunulur. 2 kilitli, 3 kilitli 4 kilitli ve hatta çok daha fazla donanımlı olan kapıları bir soygun sırasında açmak neredeyse imkânsız. Üstelik sadece kilit aşaması değil, çelik kapının görselliği ve dayanaklığı da sizleri etkileyen ve olmasını istediğiniz ayrıntılardan biri olarak karşımıza çıkıyor Çelik kapının kilit sistemleri er kapı için değişir ve farklılık gösterir.

  Sizler bu anlamda kendinize uygun olanı tercih edecek ve çok da uçuk olmayan ücretler ile kendinizi garanti altına alacaksınız. Artık çok daha güvenilir ve kendinizi emniyette hissedeceğiniz kapılar ile hem sizler rahat uykular uyuyacak hem de ailenize bunu hissettireceksiniz. Çok daha fazlası için firmamız ile iletişime geçiniz ve tek tek özelliklerini öğrendiğiniz kapılarımızdan seçiminizi yaparak kullanıma başlayınız.

  Çelik Kapı Ahşap Bakımı

  Çelik Kapı için kullanılan ahşabın türüne göre, bazı müşterilerimiz kapılarına özel bakım uygulamak istemektedirler.. Özellikle ahşap dergilerinde sık sık bu konuda uyarılar okudukça bu konudaki endişeleri artmaktadır. Örneğin çelik kapıları Tik Ağacı kaplama ise, kapılarına bademyağı bakımını hangi mevsimde yapmaları gerektiğini sormaktadırlar..
  Badem yağı ya da hint yağı Tik Ağacının ömrünü uzatabilir.. Ancak anlamanız gereken şey, çelik kapınızda bu özel ağaçların kendilerinin değil, kaplamasının kullanıldığıdır!

  Çelik Kapı Ahşap Kaplama, özel işlemden geçmiş, kağıt kalınlığında plakalar halinde üretilen bir kaplama çeşididir. Bu kaplama çelik kapıya uygulanırken başka özel işlemlerden de geçer ve üzeri koruyucu vernikle kaplanır.. Ahşap kaplama olarak adlandırılan ahşap, görüntü olarak birebir aynı olmasına rağmen, artık imal edildiği ağacın özelliklerinden bağımsızdır.

  Yani nemli bir bezle silmek dışında, çelik kapı ahşap kaplamanız özel bir bakım gerektirmez.

  Ancak tamamen dışarı bakan kapılar, atmosfer koşullarına bağlı olarak (sıcak, soğuk, güneş, rüzgar, nem, yağmur, kar) birkaç yılda bir cila gerektirebilir. Bu durum çelik kapıcınıza danışılabilecek bir husustur.

  Bu gibi özel durumlarda bireyler, güvenliğinden ve modelinden memnun oldukları kapılarını komple değiştirmek yerine, kanat  kaplamasını ve aksesuarlarını yeniletebilmektedirler.

  Kapı Gıcırtısı

  Çelik Kapı Kanadını taşıyan menteşeler zamanla, kuruluk ve sürtünmelere bağlı olarak gıcırtı yapabilir. Bunun için teknik servis çağırmak gerekmez. Geleneksel yöntemle, yılda bir kere menteşelerin yağlanması yeterlidir. Bu yağlamanın da abartılmadan, yağlama yapılırken kapı kanadı ileri geri açma hareketleri ile yağın yerine yerleşmesi sağlanarak, bir iki damla ile sınırlı tutulması yerinde olacaktır.

  Çelik Kapı Gemlik Fitili

  Çelik Kapı Gemlik fitili, çelik kapı kasasının kapı ile tam olarak temas ettiği bölümüne boydan boya yapıştırılan, plastik bir üründür. Her çelik kapıda olmayabilir.

  Çelik Kapı Gemlik fitili sayesinde kapı ile kanadın birbirne hızla çarpmasından doğabilecek gürültü ve aşınma ortadan kalkar. Extra yalıtım sağlayabilir.

  Çelik Kapı Gemlik Fitili de ıslak bezle silinip kurulanarak, bakımı sağlanabilir.

  Ancak özellikle yazın,siz çelik kapınızı kilitleyip, uzun bir tatile çıktığınızda; dönüşte sizi bir sürpriz karşılayabilir. Aşırı sıcağın etkisiyle ve hiç açılıp kapanmadığından bu fitil yumuşayarak, çelik kapı kanadı ile kasa arasında yapışmaya neden olabilir. Bu durumda o fitili söküp iptal ederek, yenisi ile değiştirmeniz gerekir.