Çelik Kapı Gemlik

Çelik Kapı Firmamız toptan ve perakende satış firmasıdır. Toptan satışlarda nakliye giderleri firmamıza aittir. Perakende satışlarda montaj fiyata dahil edilecektir.

ÇELİK KAPI Dekorasyon 2004 yılında çelik kapı ve iç dekorasyon merkezli olarak kurulmuştur. Bursa’nın bütün ilçelerine hem montajlı hem montajsız, Bursa dışına ise montajsız olarak hizmet vermekteyiz. Çelik kapıda uzmanlaşmayı hedef olarak belirlerdik. Farklı talepler karşısında, farklı ve yenilikçi çözümler üretmek gerektiğine inandık. Her ne kadar, zaman değiştikçe çelik kapı konfigürasyonları da değişiyor olsa da, hem ekonomik ve hem de güven veren çizgi değişmemeliydi.

Zengin çeşit, profosyonel hizmet ve teknik destekle biz “ÇELİK KAPICI” yız.

Bize, uzmanlığımıza danışmadan, hem kaliteli hem ekonomik çelik kapı çözümlerimizi tanımadan karar vermeyin…

Çelik Kapı Firmamız

Fiyat ve bilgi almak istediğiniz çelik kapı modelleri için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız ve telefon numarası belirtmeniz yeterlidir. Uzman personelimiz en kısa zamanda size gerekli desteği sağlayacaktır.

“Şirketimizin temel prensibi güven, kalite, estetik ve devamlılık olup, oluşturduğu kurumsal yapı anlamında sektöründe öncü bir kuruluştur.”

Çelik Kapının Güvenliği

Çelik Kapı Firmamız

Çelik Kapı Firmamız

Kaliteli bir çelik kapının size sunacağı güveni yaşamak istiyorsanız; alacağınız çelik kapının güvenliği, bağımsız kuruluşlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış olmalıdır. Özellikle “Güvenlik Sertifikalı” çelik kapı markalarını tercih etmenizde fayda var. Sertifika sunamayan markalarda ise en azından TSE belgesini aramanız güvenliğiniz için önemlidir.
Firmamız bu bağlamda çelik kapı üretimindeki yenilikçi yaklaşımları ile sektöre öncülük eder ve şirket genelinde proaktif biri iyileştirme yaklaşımı uygular.

Neden Gemlik Çelik Kapı?

  • Bursa Çelik Kapı kasası, sizin seçmiş olduğunuz bol seçenekli birinci sınıf kaplama ile kaplanır.
  • Bursa Çelik Kapı, için kullandığımız MDF kalınlığı, ihtiyaç ve talebe göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca sac oluklarında köpük, kum vs kapı izolasyonuna destek olarak kullanılmaktadır.
  • Bursa Çelik Kapı dürbün derecesi 180-270 derece arasında değişir.
  • Çelik kapı üzerinde, istenirse hizmetçi kilidi bulunur, isteğe tabidir. Merkezi kilitten ayrı çalışır ve genellikle dilli ya da tek millidir.
  • Çelik Kapı, kilit milleri ve mil kutuları, siz kapı kilidinizi kilitleyerek devreye sokmadığınız sürece, kaç mil varsa hepsi bu minik kutucuklar içinde uyur. Kilit mel sayısı, kullanılan çelik kapı kilidine göre değişiklik gösterir