Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı , evlerimizin en çok kullanılan aksamlarından biridir. Hergün defalarca açılıp kapandığı ve kilitleme işlemi yapıldığı düşünüldüğünde sürekli kullanılan bir ürün olduğu ve belli bir kalitede olması gerektiği mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Ev ve iş yerlerimizin bu denli önemli bir yapıtaşı olan Kapı fiyatları montaj dahil 450 TL den başlayıp özelliğine göre 2000 TL ye kadar yükselebilmektedir .

Çelik Kapı Fiyatları

Ortalama Çelik kapı fiyatları

Ortalama kalitede bir ahşap oda kapısının 2000 TL ile 5000 TL arasında değişiklik gösterdiğini göz önünde bulundurduğumuzda çelik kapı fiyatının 75000 TL lerde olmasının imkanı olmamakla beraber piyasada bu fiyata kapılar garantisiz şekilde satılmakta olup satın alan kullanıcıların çoğu memnun kalmayıp kısa zaman sonra değiştirmek zorunda kalmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz hususlar dahilinde müessesemizde kapılar montaj dahil monoblock kilitli olmak üzere;

Kanat mobilyalı, kasa ve pervazlar saç statik boyalı çelik kapılar: 75000 TL ile 9800 TL arasında değişmektedir. Kanat mobilyalı, kasa ve pervazlarda mobilya kaplamalı olmak ürere fiyatlar; 7500 TL ila 9000 TL arasında değişmeltedir.

Yukardaki fiyatlar perakende olup toptan ve proje işlerinde özel fiyat çıkarılmaktadır: Bunun yanında özel ölçülü bina giriş kapıları metrekare fiyatı 2550 TL dir.

Kalite sertifikalı ve belgeli yangın kapıları ise 4600 TL dir.

En ucuz çelik kapı fiyatları

En ucuz çelik kapı fiyatları, en güzel çelik kapı modelleri, amerikan kapı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Kendinizi evinizde, iş yerinizde kısacası bulunduğunuz her ortamda daha fazla güvende hissetmek istiyorsanız yapmanız gereken bize ulaşmak ve birbirinden güzel kapı modellerimiz arasından dilediğinizi seçmektir.

Çelik kapı fiyatları

Sizlere sunduğumuz birbirinden kaliteli ve ekonomik çelik kapı modelleriyle yaşam alanları artık daha güvenli ve huzurlu bir ortama dönüşüyor. Çelik kapı fiyatları model, kullanılan aksesuar, ahşap kaplaması, saç kalınlığı, demir aksaamı ve kilit sistemine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ürünlerimizde yukarıda bahsi geçen özellikler kapının asli fonksiyonu olan güvenlik oranını ve uzun ömürlülüğünü arttırmaktadır.

Çelik Kapıcı Gemlik

© Telif Hakkı - Çelik Kapı