Gizli kapılar Boyama için görünmez Profil Dors (Profil Kapılar), onlar hakkında yorumlar


4 dakika 1.9k.

Modern bir tasarım çözümü, Profile Dors şirketinden gizli bir kapının satın alınması ve montajıdır. Gizli kapılar, platbandlar olmadan ve duvarla aynı düzlemde monte edilmeleri nedeniyle küçük bir odanın alanını görsel olarak artırmaya yardımcı olur. Kapının daire veya evin duvarlarının tarzına uygun olarak boyanması veya seçilmesi nedeniyle görünmez bir etki elde edilir.

İç kısımda Gizli Kapı Profili Dors

Gizli Kapıların Faydaları

Günümüzde gizli yapılar, iç kapı olarak kesinlikle herhangi bir yere kurulabilir. Alıcılar giderek artan bir şekilde Profile Dors Invisible’dan gizli kapılar satın alıyor. Duvarın boyutundan ve geometrik tasarımından bağımsız olarak odanın herhangi bir yerine kurulabilirler.

Bu tip kapılarda platband bulunmadığından klasik ürün seçeneklerinin uymadığı yerlere monte edilmesi tavsiye edilir. Dors Profile tuvallerinin ana avantajları arasında aşağıdakileri vurgulamak gerekir:

 • Odada iyi bir vurgu yapın;
 • Duvarın rengine ve stiline mükemmel uyum sağlar;
 • Kozmetik onarımlar planlanıyorsa, kapı kanadının değiştirilmesine gerek yoktur, ancak duvarın rengine uyacak şekilde dekore edilmesi yeterlidir.

duvardaki kapı

Gizli kapıların dezavantajları

Profil Kapı gizli kapılar tüm avantajlarına rağmen satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı dezavantajlara da sahiptir:

 • Klasik kapı seçeneklerine göre yapım maliyetinin yüksek olması;
 • Yapıyı kurarken, tüm kurulum kurallarına ve eylem sırasına uymaya değer, aksi takdirde uyumlu bir görünüm elde etmek mümkün olmayacaktır;
 • Kurulum sırasında sorun yaşamamak için bu iş profesyonellere emanet edilmelidir;
 • Doğru tuval boyutunu seçmek için, işin ilk aşamalarında sipariş vermek gerekir;
 • Dışarıdan, kapı tamamen gizlidir, ancak içeriden olduğu gibi girintilidir, bu da yerini verir.

Kapı Çeşitleri Profil Dors

Görünmez kapılar Profile Dors gizli montajı, maskeleme etkisi yaratırken onları duvar düzlemine yerleştirmenize izin veren modern bir gelişmedir. Klasik seçeneklerle karşılaştırıldığında, gizli olanlarda özel alüminyum kutu ve menteşeler bulunur, içlerinde herhangi bir süsleme ve uzantı yoktur.

Kapı çerçevesi tasarımı

Tasarım gereği, tuval iki türe ayrılır:

 • Bitirme altında. Tuvalin yüzeyine bir astar uygulanır, bunun sonucunda boyanabilir veya duvar kağıdı yapılabilir, böylece duvar ve tuval aynı renkte elde edilir;
 • Hazır. Profile Dors, bitmiş iç mekana uygun olarak gömme kapılar satın almayı teklif ediyor. Şirket, çok çeşitli renklerde kapılar üretmektedir. Dışarıda herhangi bir çerçeve olmadan, ancak iç kısımda platbandlar ve uzantılar ile kurulurlar.

boyama için kapı

Açıklığa bağlı olarak, şunlar vardır:

 1. Dahili. Kapı 90 derece açılır, uç yüzü değişmiştir.
 2. Dış mekan. Krom kaplı alüminyum uca sahiptirler.

Montaj Özellikleri

Kaliteli bir ürün yüklemek için bir Dors Profili satın almanız önerilir. Boyama için gizli kapılar odanın içini tamamlayacak, ancak kurulumlarına devam etmeden önce bir açıklık hazırlamak gerekiyor, bu nedenle kurulum çalışmaları sırasında bazı kurallara uymalısınız:

 • Yapının montajı, platbandların kurulumunu sağlamadığından, işin sonunda, duvarın tamamen düz olması için mevcut tüm delikleri macunlamak gerekir;
 • Kapı kanadı boyanabilir, yapıştırılabilir, üzerlerine duvar kağıdı yapıştırılabilir, böylece kendilerini duvarın tonu veya odanın genel tarzı olarak gizlerler;
 • Bu tasarımın montajı, yüksek kaliteli bağlantı parçalarının kurulumunu sağlar: gizli menteşeler ve kulplar.

Montaj çalışmaları sırasında son derece dikkatli olmalısınız, çünkü bir yanlış hareketle tüm işler boşa gider, bu nedenle Profil Dors firmasının kapılarıyla çalışırken montajı deneyimli uzmanlara emanet etmek daha iyidir.

Fabrika kapılarının özellikleri Profil Dors

Tüm Kapılar Profil kapılar standart ölçülere göre üretilmektedir: maksimum kanat genişliği 1000 mm, yüksekliği 3000 mm’ye kadar çıkabilir. Ayrıca, istenirse, üreticiden daha yüksek bir tuval sipariş edebilirsiniz, ancak maliyetleri daha pahalı olacaktır.

Profil Dors fabrikasındaki tüm gizli kapılar yalnızca olumlu geri bildirim aldı, çünkü üretimleri için malzeme masif iğne yapraklı ağaç ve MDF levhalar, bu nedenle kullanımda yüksek kalite ve dayanıklılık.


Tuvallerin petek dolgusu vardır, böylece ilmekler yapının ağırlığı altında sarkmaz. Tasarım 80 kg’a kadar yüklere dayanabilir. İyi ses yalıtımı ve su geçirmezlik özelliklerine sahiptir.

Gizli kapı yapıları kurmak için en iyi seçim Profile Dors firmasının kapılarıdır. Boyanabilir, duvar kağıdına yapıştırılabilir, böylece duvarların rengi olarak gizlenebilirler. Fabrika Profili Dors, ürünlerini birçok Avrupa pazarında satarak birçok avantaja sahiptir ve ürünlerinin kalitesini ve uygun fiyatını defalarca teyit etmiştir.