iç modellerin müşteri yorumları

Rus şirketi “Krona”, tanınmış bir iç kapı üreticisidir. 15 yıldır kapı üretimi yaptığı için bu alanda geniş deneyime sahiptir. Ürünler, uzun hizmet ömrü ve mükemmel kalite ile karakterize edilir. Müşteriler, sofistike görünümleri nedeniyle özellikle kaplamalı modelleri severler.

Avantajlar

İç kapılar “Krona” çok sayıda avantaja sahiptir, bu nedenle alıcılar arasında talep görmektedir. En önemli artı, şirketin tüm ürünleri için uygun fiyatlardır. Güzel kapılar, finansal yeteneklerden bağımsız olarak herkes tarafından satın alınabilir.

Yenilikçi teknolojilerin kullanımı ve gelişmiş bir üretim üssü sayesinde uygun fiyat bir gerçektir.

“Krona” şirketi, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış çok çeşitli şık, çekici kapılar sunmaktadır. Geniş model yelpazesi arasında, her alıcı iç mekanın stil yönüne uygun seçeneği seçebilecek. Marka iç kapılar, iç kemerler ve pervazlar üretmektedir.


Krona şirketinin her ürünü, uzun bir hizmet ömrü ile karakterize edilen iyi düşünülmüş bir tasarıma dayanmaktadır. Tasarımcılar, güzel dokular ve çeşitli renklerle şaşırtan çarpıcı modeller yaratır.


Üretici, farklı serilerden otuzdan fazla çekici model sunuyor. Çok çeşitli boyutlarda mevcutturlar. Şirketin web sitesinde her modelin teknik özelliklerini bulabilirsiniz.


özellikler


İç kapılar “Krona”, bu özelliklere sahip diğer üreticilerin analoglarının arka planında öne çıkıyor:

 • Birçok model cam ekler ile donatılmıştır. Şirketin kendi cam üretimi olduğu için varlıkları fiyatlandırmayı etkilemez.
 • Ürünler, dayanıklı ve güvenilir malzemeden yapılmış özel bir parça ile donatılmıştır – çam kerestesi. Kilitleme mekanizmalarının güçlü bir şekilde sabitlenmesi için kullanılır.
 • Petek dolgu kullanımı, tüm yapının mukavemeti üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.
 • Her model, mükemmel kalitede çam ağacından yapılmış dikdörtgen bir çerçeveye dayanmaktadır.

Koleksiyonlar

Krona, geniş bir yelpazede kaliteli ve şık iç kapılar sunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için şirket çeşitli koleksiyonlar sunmaktadır:

 • “Klasik” – orijinal ve modaya uygun görünen kaplama seçenekleri içerir. Buzlu cam ekler, modellere çekicilik katıyor. MDF üzerine frezelenmiş kapı kanadı, çeşitli doğal ahşap renklerinde sunulmaktadır.
 • “Modern” – sunulan koleksiyondaki tüm modeller, güvenli olan Tripleks camdan ekler ile dekore edilmiştir. Bazı modeller camın üstündeki zarif desenlerle dikkat çekiyor.
 • “portofino” – Kapı tasarımları sadece doğal malzemelerden yapılmıştır. Kaplamalı modeller klasik bir tasarıma sahiptir.


 • “Barok” – tüm modeller zengin ve zarif görünüyor. Kapılar bir baget çerçeveden yapılmıştır ve ayrıca farklı ahşap türlerinden doğal kaplama içerir. Üretici meşe ve ceviz kaplamaya odaklanmaktadır.


 • “Tekno” – modaya uygun tasarım, sadelik ve çizgilerin titizliği ile farklılık gösterir. Tüm modeller yüksek teknoloji veya minimalist tarzda güzel görünüyor. Şirket çeşitli renkler sunar.
 • “Başbakan” – Kapı tasarımının merkezinde ürüne çekicilik kazandıran baget çerçeve kullanılmıştır. Kapılar patina ile dekore edilmiştir.


Kapı kanadı tasarımı


Krona şirketinin güzel ve kaliteli kapıları birkaç temel unsuru içerir:

 • Dikdörtgen çerçeve masif ahşaptan yani çamdan yapılmıştır.
 • Petek dolgu maddesi, görünüşte bir bal peteğine benzeyen olağandışı şekli nedeniyle adını almıştır. Bu dolgu, kapılara güç ve güvenilirlik verir.
 • Kilitleme mekanizmasının daha fazla montajı için çam kerestesinden yapılmış bir ekin varlığı.
 • Kapı kanadı, üzerine doğal ahşap kaplamanın ek olarak yapıştırıldığı MDF panellerle işlenir.
 • MDF’den yapılmış iç çerçeve, cam süslemeli kapılar için kullanılır.
 • Tüm kör kapılar, yalnızca tek bir tabaka halinde gelen masif çamdan yapılmıştır.

Boyutlar

İç kapıların üretimi devlet standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Standart kapı kanadı yüksekliği iki metredir. Ürünlerin genişliği 40 ila 90 santimetre arasında değişebilirken, basamak 10 santimetredir.


Üretici, kapıları “Moskova standardına” göre sipariş etme imkanı sunuyor. Bu, yapının genişliğinin 55 veya 60 santimetre olabileceği ve yüksekliğin – 190 santimetre, kanvasın kalınlığı – 4 santimetre olabileceği anlamına gelir.


Musteri degerlendirmeleri


İç kapılar “Krona” zaten Rusya’nın birçok sakininin dairelerini ve evlerini dekore ediyor. Şirketin müşterileri satın alma işleminden memnun kaldı.

Geniş bir model yelpazesi, farklı tarzlardaki iç mekanlarda uygulama için mükemmel seçeneği seçmenizi sağlar. Seçim kolaylığı için şirket, seçilen stile uygun ayrı koleksiyonlar sunuyor.

Tüm modeller, yalnızca ürünlerin çalışma süresi üzerinde olumlu etkisi olan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Üzerinde düşünülmüş tasarım, dayanıklılık ve güvenilirliğin garantisidir.

Üretici, bağımsız olarak ürettiği ve ayrıca kendi camını kullandığı için uygun fiyata iç kapılar sunar.

Aşağıdaki videodan Krona kapılar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.