MODERN ÇELİK KAPI

Çeli̇k kapı si̇stemleri̇

Çelik Kapı‘larımızın kanat ve kasa kısmında 1,5 mm dkp saç kullanılmaktadır.
Çelik Kapı‘larımızın kasa kısmının üzerine isteğe bağlı ahşap kaplama yapılabilmektedir.
Çelik Kapı‘larımız kuvvetli ve ağır darbelere karşı 6 cm kalınlığında çelik gövdeye sahiptir.
Çelik Kapı‘larımız da 19 noktadan tek anahtarla kilitleme sistemi mevcuttur.
Çelik Kapı‘larımız da kanat içerisine dışarıdan gelen darbelere karşı yekpare saç kuşaklar veya U bükümlü sışıktırma saçlar yerleştirilmektedir.
Çelik Kapı‘larımızın menteşe tarafında emniyet pimleri bulunmaktadır. Menteşe tarafından gelen zorlamalara karşı menteşe tarafında bulunan emniyet pimleri ile mukavemet sağlanmıştır.
Çelik Kapı‘larımız ses, soğuk ve toz geçirmez, iki mobilya arasında saç bulunmaktadır.
Çelik Kapı‘larımız da tercihinize göre saten veya sarı renkte alüminyum, pirinç, zamak aksesuarlar kullanılmaktadır.

* Güvenli
* Kaliteli
* Uzun Ömürlü
* Şık Tasarım
* %100 Yerli

GEMLİK ÇELİK KAPICI İle Eviniz Güvende olsun!

Parmak izi ve alarm sistemleri ile hırsızlardan korunun. Şık tasarım çelik kapı’larımız entegre ettiğimiz parmak okuyucu güvenlik ile hem teknolojik, hem ekonomik…

ÇELİKKAPICI GARANTİSİ…

Çelik Kapı Sistemleri Dayanıklı malzemeden üretilen çelik kapı’larımızla sizlere uzun süre kullanım garantisi sunuyoruz. UZUN ÖMÜRLÜ, DAYANIKLI, ŞIK…

Gemlik Kale Çelik Kapı Farkı..

  1. Sağlamlığı, güvenliği ve ileri teknolojiyi Kale çelik kapılarda geniş yelpazede, dekoratif ve üstün kalitede 70 adete varan model seçenekleri mevcuttur.
  2. Tüm modeller çelik aksam ve kaplama özellikleri itibarıyle sağlamlık ve kalite bakımından aynı ve en üst seviyededir.
  3. Kale Çelik kapılarında 7 cm kalınlığında ağır darbelere dayanıklı çelik gövde içerisinde (profil şeklinde olmayan) yekpare, üstün kalitede üretilmiş ve patenti Kale’ye ait olan çift çelik sac mevcut olup bu saclar arasında ses ve ısı izolasyonu sağlayan ithal dolgu malzemesi bulunmaktadır.
  4. Kale çelik kapıları sağlamlığını Alman DIN 18103 Dayanıklılık Testi ve Hollanda SKG Sağlamlık belgeleriyle de tescil ettirmiştir.
  5. Kullanılan kilitler özel üretim olup, kilit göbeği üzerinde ve kapının dış tarafında delinmeyen sertleştirilmiş hırsızlığa karşı son derece güvenli göbeğe ulaşılmasını ve patlatılmasını engelleyen çelik kilit koruyucusu mevcuttur.
  6. Kopyalanamayan ve sadece yetkili teknik servislerimiz tarafından açılabilen Classic, Süper ve Champion kilit sistemlerimiz güvenliği kaliteyle sunmaktadır.
  7. Tüm kapılarımız ve kilit sistemlerimiz 2 yıl garantilidir
MODERN ÇELİK KAPI

MODERN ÇELİK KAPI

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.