Yazılar

ÇELİK KAPI MODELLERİ

Gemlik Çelik Kapı Firmaları

Gemlik Çelik kapı firmaları, çelik kapı üretimlerinde kaliteden vazgeçmeden,  kabul görmüş standartlar doğrultusunda çelik kapılarını imal etmektedirler. Günümüzde çelik kapılar, insanların vazgeçemeyeceği bir ürün haline gelmiştir. Çelik kapı firmaları, evlerine çelik kapı taktırmak isteyen kişileri piyasada üretilen kalitesiz ve ucuz çelik kapıları almamaları konusunda önemle uyarmaktadır. Kişiler ucuza çelik kapı alıp kar ettiklerini düşünürken ilerde yaşayacakları problemler sayesinde aslında zarar ederler. Firmalar, kaliteli alınan bir ürün hem daha uzun ömürlü olacağını hem de üretiminde kullanılan dayanıklı malzemeler sayesinde hiçbir sorun yaşanmayacağını vurgulamaktadır. Evlerine çelik kapı taktırmak isteyen insanlar ilk önce çelik kapı üretim yapan firmaların ne kadar güvenilir olduğuna,  sattığı ürünlerin kalitesinin ne derecede olduğuna ve satış sonrası verdiği hizmetin müşteriyi ne kadar memnun ettiğine bakar.  Bilinçli olan insanlar bu tür etkenleri göz önünde tutarak ve ucuz ürün alarak yaşayacağı problemleri tahmin edebildiğinden dolayı sektörde tanınmış ve doğru üretim yapan çelik kapı firmaları arasından bir tercih yapar. Son yıllarda hırsızlık olayları arttığından dolay kişilerin çelik kapıları taktırmasındaki en büyük neden evinin güvenliğini sağlamak olmuştur. Çelik kapı firmaları, ürün ve hizmetlerini prosedürlere uygun yerine getirerek, aynı zamanda müşteri portföyünü genişletme amacı içerisinde olarak üretim yapama gayretindedir.

Çelik Kapı Özellikleri

Çelik kapı firmaları, üretim yaparken belli standartlara uymak zorundadırlar. Mesela normal bir çelik kapının kalınlık ölçüsü 7 ya da 10 mm olmak zorundadır. Bu ölçülerin dışında yapılan kapılar çelik kapı tanımına girmemektedir. Çelik kapı firmaları, imal ettikleri çelik kapılara çelik zırhlarda eklediklerini belirtmektedir. Çelik kapıların en önemli özelliği aynı anda birçok yerden kilitlenebilme özelliği ile kullanıcıları tam anlamıyla güvenlik sağlamaktadır. Çelik kapı sınıfına giren kapıların hepsi TSE tarafından kontrol edilmeli ve çelik kapı standartlarını taşıdığına dair belgelenmelidir.  Piyasada ucuza üretilen çelik kapılarla, standartlara uyularak üretilen çelik kapıları birbirinden ayıran en temel şey TSE belgesidir. Bu yüzden çelik kapı alan kişiler bu hususu göz önünde bulundurmalıdırlar. Eski zamanlarda çelik kapı üretiminin piyasada çok az imal edildiği dönemde insanlar çelik kapıları güvenlikten önce lüks bir ürün olarak değerlendirmekteydi.  Fakat şu an zamanın getirdiği bir takım hırsızlık olayları kişilerin korunma ihtiyacını artırmıştır. Buna bağlı olarakta çelik kapılar artık hemen hemen her eve takılmaktadır. Çelik kapılar dışarıdan herhangi bir zorlamayla ya da bir baskı ile açılması kolay olan bir kapı değildir. İnsanların en çok tercih etme nedenlerinden bir tanesi de dışarıdan kolayca açılmamasıdır.

Çelik Kapı

Çelik Kapı Modelleri – Gemlik Çelik Kapı

Çelik Kapı Modelleri Güvenliğiniz için

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Güvenliğiniz ve olası hırsıza karşı kendinizi korumak için kesinlikle sizde evinizde çelik kapı kullanmalısınız. En kaliteli çelik kapı modellerini sitemizde bulabilirsiniz.. Sadece evde değil, iş yerlerinde de muhakkak tercih edilmelidir. Birbirinden yeni tasarımları ve üstün koruma sistemi ile kapılar yer alıyor. Üstün özellikli kapıları daha detaylı olarak incelemek için online siteye bir göz atmalısınız. Artık daha güvende olacak ve gözünüz arkada kalmayacaktır. Tek bir telefon ile daha detayları öğrenmeniz mümkündür.

Çelik Kapı Modelleri

Çelik kapı ile adeta yeni bir çağ açacaksınız. Eski kapılara veda etmeli ve muhteşem korumalı olan kapıları tercih etmelisiniz. Online sitesinde çelik kapılarının tüm modellerini ve yeni tasarımlarını rahatlıkla görebilirsiniz. Siteden incelemek ve detayları öğrenmek çok daha kolaydır. Ayrıca online siteden kilit sistemlerinin hepsini rahatlıkla görebilirsiniz. Böylece kapı ve kilit seçiminde kolaylık sağlayacaksınız. Sizde güvende olmak için yepyeni tasarımlı kapıları tercih etmeniz gerekiyor. Nova, classic, Porte, kroma, guard, dış cephe gibi birçok tasarımlı kapılar vardır. Elbette özelliğine göre fiyat değişikliği vardır. Araştırma yaparken fiyatlarını da dikkat etmelisiniz.

Ucuz Çelik kapı Modelleri seçimlerinde kendi tarzınıza göre renk belirleyebilirsiniz.

Gül cevizi, metalik gibi farklı tasarımlar daima fikir verecektir. Karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmanız son derece önemlidir. Ayrıca müşteri temsilcileri ile daha detaylı bir şekilde görüşerek bilgi almanız mümkündür. Böylece her detay hakkında birebir soru soracak ve rahatlıkla cevap alacaksınız.

Çelik Kapı Temizliği:

Çelik Kapı ahşap kaplama, çelik kapı boyalı sac kasa, çelik kapı aksesuarları.. Tüm bu çelik kapı bölümlerini yumuşak nemli bir bezle silmeniz yeterlidir.

Ancak birçok titiz hanım bunu yeterli görmeyerek kuvvetli kimyasal içeren temizlik ürünleri ile temizlemek isterler kapılarını.

Oysa bu kimyasalların özel bir ürün olan çelik kapı malzemesine zarar vereceği kesindir. İçinize sinecekse Pronto gibi ahşap temizliği için özelleşmiş temizlik ürünleri kullanabilirsiniz ama, kuvvetli kimyasalardan uzak durunuz!

Kapınızı nemli bir bezle sildikten sonra, mutlaka kuru bir bezle yüzey üzerinde su kalmayacak şekilde kurulamalısınız.

Çelik Kapı Sitemiz Google Arama Sonuçlarına Şu Şekilde Çıkmaktadır

Gemlik Çelik Kapı Fiyatları

Çelik Kapı Gemlik Modelleri ve Avantajları

Çelik Kapı Gemlik

Çelik Kapı Gemlik

Çelik Kapı Gemlik Modellerinin  avantajlarını aslında saymamıza bile gerek yok diye düşünüyoruz. Bir evin olmazsa olmaz kapılarını neden “çelik kapı” yapmalıyız gelin beraber inceleyelim. Öncelikle çelik kapının en büyük avantajı hanenizi gelecek dış etkenlere karşı yanı soygun, taciz ya da farklı bir saldırıdan dolayı olacak kötülüklere karşı koruma altına almalısınız. Bunu yaparken çelik kapı tercih etmelisiniz çünkü kolaylıkla açılmayacak ve zorlandığında zarar almayacak bir kapı olarak sizlere hizmet eder.

Güvenlik Sistemleri

Çelik kapının avantajları arasında elbette sizlere sunulan güvenlik sistemleri var. Her kapı farklı güvenlik sistemleri ile sizlere sunulur. 2 kilitli, 3 kilitli 4 kilitli ve hatta çok daha fazla donanımlı olan kapıları bir soygun sırasında açmak neredeyse imkânsız. Üstelik sadece kilit aşaması değil, çelik kapının görselliği ve dayanaklığı da sizleri etkileyen ve olmasını istediğiniz ayrıntılardan biri olarak karşımıza çıkıyor Çelik kapının kilit sistemleri er kapı için değişir ve farklılık gösterir.

Sizler bu anlamda kendinize uygun olanı tercih edecek ve çok da uçuk olmayan ücretler ile kendinizi garanti altına alacaksınız. Artık çok daha güvenilir ve kendinizi emniyette hissedeceğiniz kapılar ile hem sizler rahat uykular uyuyacak hem de ailenize bunu hissettireceksiniz. Çok daha fazlası için firmamız ile iletişime geçiniz ve tek tek özelliklerini öğrendiğiniz kapılarımızdan seçiminizi yaparak kullanıma başlayınız.

Çelik Kapı Ahşap Bakımı

Çelik Kapı için kullanılan ahşabın türüne göre, bazı müşterilerimiz kapılarına özel bakım uygulamak istemektedirler.. Özellikle ahşap dergilerinde sık sık bu konuda uyarılar okudukça bu konudaki endişeleri artmaktadır. Örneğin çelik kapıları Tik Ağacı kaplama ise, kapılarına bademyağı bakımını hangi mevsimde yapmaları gerektiğini sormaktadırlar..
Badem yağı ya da hint yağı Tik Ağacının ömrünü uzatabilir.. Ancak anlamanız gereken şey, çelik kapınızda bu özel ağaçların kendilerinin değil, kaplamasının kullanıldığıdır!

Çelik Kapı Ahşap Kaplama, özel işlemden geçmiş, kağıt kalınlığında plakalar halinde üretilen bir kaplama çeşididir. Bu kaplama çelik kapıya uygulanırken başka özel işlemlerden de geçer ve üzeri koruyucu vernikle kaplanır.. Ahşap kaplama olarak adlandırılan ahşap, görüntü olarak birebir aynı olmasına rağmen, artık imal edildiği ağacın özelliklerinden bağımsızdır.

Yani nemli bir bezle silmek dışında, çelik kapı ahşap kaplamanız özel bir bakım gerektirmez.

Ancak tamamen dışarı bakan kapılar, atmosfer koşullarına bağlı olarak (sıcak, soğuk, güneş, rüzgar, nem, yağmur, kar) birkaç yılda bir cila gerektirebilir. Bu durum çelik kapıcınıza danışılabilecek bir husustur.

Bu gibi özel durumlarda bireyler, güvenliğinden ve modelinden memnun oldukları kapılarını komple değiştirmek yerine, kanat  kaplamasını ve aksesuarlarını yeniletebilmektedirler.

Kapı Gıcırtısı

Çelik Kapı Kanadını taşıyan menteşeler zamanla, kuruluk ve sürtünmelere bağlı olarak gıcırtı yapabilir. Bunun için teknik servis çağırmak gerekmez. Geleneksel yöntemle, yılda bir kere menteşelerin yağlanması yeterlidir. Bu yağlamanın da abartılmadan, yağlama yapılırken kapı kanadı ileri geri açma hareketleri ile yağın yerine yerleşmesi sağlanarak, bir iki damla ile sınırlı tutulması yerinde olacaktır.

Çelik Kapı Gemlik Fitili

Çelik Kapı Gemlik fitili, çelik kapı kasasının kapı ile tam olarak temas ettiği bölümüne boydan boya yapıştırılan, plastik bir üründür. Her çelik kapıda olmayabilir.

Çelik Kapı Gemlik fitili sayesinde kapı ile kanadın birbirne hızla çarpmasından doğabilecek gürültü ve aşınma ortadan kalkar. Extra yalıtım sağlayabilir.

Çelik Kapı Gemlik Fitili de ıslak bezle silinip kurulanarak, bakımı sağlanabilir.

Ancak özellikle yazın,siz çelik kapınızı kilitleyip, uzun bir tatile çıktığınızda; dönüşte sizi bir sürpriz karşılayabilir. Aşırı sıcağın etkisiyle ve hiç açılıp kapanmadığından bu fitil yumuşayarak, çelik kapı kanadı ile kasa arasında yapışmaya neden olabilir. Bu durumda o fitili söküp iptal ederek, yenisi ile değiştirmeniz gerekir.

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Fiyatları ve Modelleri

Bu site “Çelik Kapı Fiyatları” ve fiyatları, bursa gemlik çelik kapı, çelik kapı kilit ölçüleri ve şartnamesi, çelik kapıların ne için takılması gerektiği, alırken nelere dikkat edileceği hakkında bilgiler verir.

Çelik Kapı Fiyatları ve Modelleri

Çelik Kapı Fiyatları ve Modelleri

Genel bir tanım olarak çelik kapılar sac ve çelik lamalar ile desteklenerek güçlendirilen, çelik kapı üretim esaslarına tamamen uyulduğu zaman dışarıdan zorlanma ile açılması çok zor olan sağlam kapılara verilen ad olarak tanımlanmaktadır. Çelik Kapılar belli bir zaman dilimine kadar gösteriş isteyenlerin tercih ettiği Gemlik çelik kapı lüks bir tüketim ürünü konumundaydı. Şimdiki zamanda ise içinde bulunulan koşullar sebebiyle ister gecekondu, ister villada oturulsun kesinlikle çok zorunlu bir ihtiyaç haline gelmektedir. Çelik kapının tanımı belli olmasına karşılık bir denetleme ve yayınlanan bilimsel bir tanım olmadığı için piyasada çelik kapı üretim Çelik kapı firmaları şartlarına uyulmadan yapılan çelik kapı ismi ile satışı yapılan birçok kapı bulunmaktadır. Bu kapılar tamamen önemsizce yapılmış ve çelik kapı olmaktan çok uzaktır.

Çelik Kapı Özellikleri

Bir çelik kapının sağlam olduğunu gösteren birtakım faktörler mevcuttur. Bunlar; imalatın doğru yapılması, ölçülerin doğru alınması, montajının düzgün yapılması ve doğru kapı bölümlerine düzgün takviye edilmesidir. Çelik kapılara 7 ayrı parçadan oluşan destek amaçlı çelik zırhı uygulanmalıdır. Bu sistem hırsızların müdahale edecekleri bölümleri takviye amacıyla hazırlanmıştır. Genellikle kalınlığı 7 ile 10 mm arasında değişmektedir. Eğer çelik kapı firmaları bu faktörlere dikkat etmiyorlarsa ürettikleri kapılar sağlam değildir. Ya da çelik kapı sınıfına girmezler. Bu tip kapılarda çelik kasa bulunur.

Çelik kasa her tür kapılarda bulunmalıdır

Çelik Kapı Fiyatları ve Modelleri

Çelik Kapı Fiyatları ve Modelleri

Kapının sağlam olabilmesi için bu kasaların mil yuvasının en az 5 mm çelikle güçlendirilmiş olması gerekmektedir. Kapı kasalarını çelikle kaplamak mümkün değildir. Bu yüzden içini çelik lamalarla doldurmak mümkündür. Fakat bu yöntem de yeterli olmadığı için doğru montaj yaparak kapının montaj sonrası kesinlikle esnememesi gereklidir. Çelik kapı kilit ve anahtar sistemi yönünden oldukça güvenlidir. Estetik bakımdan gözede hitap eden bir üründür. Yanmayan bir üründür hatta duman ve alevlerin dışarıya çıkmasını da engeller. Kaliteli malzemelerden yapılması ve imalat özelliklerinden dolayı kolay kolay bozulmayan bir yapıya sahiptir. Çelik kapılardan da ölçü almaya da gerek yoktur. Kişilerin tercihine göre de ayarlanabilir.Piyasada çok sayıda güvenilir ve gerçek olmayan kapılar olduğu için çelik kapı aldığımızda öncelikle dikkat etmemiz gereken bir takım kriterler vardır. Öncelikle çelik kapıları imalat yapan kurumlardan almak gereklidir. Ürünlerin TSE belgeli olup olmadığı kontrol edilmelidir. Satış sonrası hizmetlerin ne düzeyde olduğuna dikkat edilmelidir. Kapı pervazları ve kaplamalarının mdf üzerine mi yoksa sacın üzerine yapıştırma mı bunlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatlarımız bütçeden bütçeye değişiklik göstererek, 1000 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.
Fiyatlarımız Google ve Facebook sayfalarımızda da yayınlanmıştır.

Portföy Ögeleri